Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj izle

hd film izle

hd film izle

hd film izle

hd film izle

hd film izle
Malefiz : Kötülüğün Gücü 1080p izle
720P

Malefiz : Kötülüğün Gücü 1080p izle

 Ülke: 

  

Malefiz : Kötülüğün Gücü 1080p izle

Malefiz isimli karakterimiz, bu vakte kadar yaptığı kötülüklerle büyük yıkımlara kapı aralamıştır. Kraliçe Ingrith’in kocasının kalbini tam manasıyla taşlatırmıştır. Bütün yaşanılanlar sonuncunda biricik kızları Prenses Aurora, kötü olaylarla karşı karşıya kalacaktır. Karakterin kendisi lanetlenmesi neticeninde, uzun müddet uyku haline geçecektir. Yalnızca bir iğne batması, bütün kaderini baştan sona değiştirmiştir. Ama bir prens tarafından kurtarılarak, büyük mücadelede annesi Kraliçe Ingrith’in yanında yer alacaktır.Yarattığı felaketin boyutu hesaba katılarak, boynuzlu Malefiz ile ittifak kurulması mecburi olmuştur. Ama kötü karakter Malefiz’in, Kraliçe Ingrith ile arasında bir çeşit entrikalar ve geçmişten süregelen bir kin bulunmaktadır. Üstelik, krallık topraklarının bugüne kadar görmediği büyük bir tehlike ortaya çıkacaktır. Bu vaziyet tarafların zor da olsa ittifak kurmalarını mecburi kılacaktır.Malefiz, bir ittifak kurmaktan çok kendi çıkarlarını gözetmektedir. Uzun vakittir attığı her adım yalnızca bir emele erişebilmek içindir. Bu yüzden de Kraliçe Ingrith’i fazla dikkate almayacaktır. Lakin uygulayacağı davranış eğilimleri, Prenses Aurora’nın değer yargılarını alt üst edecektir. İçlerindeki büyülü yaratıkları savunabilmek yerine, birbirinden kuvvetli varlıklarla mücadele etmeleri gerekecektir. Seyrin negatif olmasıyla, kraliyet toprakları yazgısının sonuna yaklaşmıştır. Bütün huzuru yine sağlayabilme göreviyse hiç niyetli olmasa da Malefiz’e düşecektir. Ancak başarılı olması dahi Kraliçe Ingrith’in moralini bozacaktır.

Malefiz : Kötülüğün Gücü 1080p izle

 

 74İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Sitemizdeki yoğunluktan dolayı filmin açılması 5-10 dakika arası sürebilir.Şimdiden sabrınız için teşekkür ederiz ve İyi Seyirler!
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı

Film İzle

 Günümüzde insanlar streslerini atmak atmak ve eğlenmek amacı film izle alanlarını tercih etmektedir. Filmler telefondan ve internet üzerinden izlenebilmektedir. İnternet üzerinden izlenebilecek filmler yalnızca bilgisayarlardan değil mobil cihazlardan da izlenebilmektedir.İnternet erişimi olan telefonlardan film sitelerine girerek kolayca film izlenebilir. Televizyon ve bilgisayarları her an yanımızda taşıyamayacağımız için mobil cihazlar film izleme konusunda insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
YASAL UYARI
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden HDFilmizle2.Com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler, bu genelde 3 iş günü sürebilmektedir.