Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj izle

Türkçe Dublaj izle

hd film izle

hd film izle

hd film izle

hd film izle

hd film izle

Captain Marvel Türkiye’de de gişeyi salladı!

Captain Marvel Türkiye’de de gişeyi salladı!

  Mart 21, 2019

  141 Okunma

Dünya Kadınlar Günü'nde vizyona giren Marvel'in yeni filmi Captain Marvel, yılın en iyi ikinci açılışına imza attı. Beklentilerin üzerinde izlenen Captain Marvel ilk hafta sonu izleyici sayıları bakalım nasıl?

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde vizyona giren Marvel’in yeni filmi Captain Marvel, sene en iyi ikinci açılışına imzaladı. Bakalım, beklentilerin üzerinde izlenen Captain Marvel ilk hafta sonu seyirci sayıları nasıl?

1 3 - Captain Marvel Türkiye'de de gişeyi salladı!

Captain Marvel izledik, değerlendirdik!

Marvel Sinematik Evreni’nin en büyük olayı olan Ölümsüzlük Savaşı’nın ikinci ayağında bir hayli sürpriz bizleri bekliyor olacak. Fakat öncesinde Captain Marvel ile müthiş bir yolculuğa çıkıyoruz.

Captain Marvel Türkiye’de en iyi dördüncü açılışı yaptı!

2018 seneye mukayese et gişenin daha durgun geçtiği 2019 seneninde iblisin bacağını Captain Marvel kırdı dersek yanılıyor olmayız. Box Office verilerine göre AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’de de ilk üç günde 153 milyon dolar kazanç elde eden film ülkemizde de büyük alaka gördü.

Vizyona girdiği ilk hafta nihayetinde 402.845 izleyici tarafından izlenen film, Türkiye’de Marvel Sinematik Evreni içerisindeki Avengers: Infinity War, Avengers: Age of Ultron ve Captain America: Civil War’dan sonra en iyi dördüncü açılışı yaptı.

Bunun yanı sıra solo karakter odaklı çizgi roman uyarlaması süper kahraman filmler arasında da 242 salonda gösterime giren 348 bin seyirciye sahip Deadpool‘u geçerek en iyi açılışı da ele geçirdi. Onların hemen arkasında ise 620 salonda gösterime ve 302 bin seyirciye erişen Venom bulunuyor.

captain marvel turkiyede de giseyi salladi 2 - Captain Marvel Türkiye'de de gişeyi salladı!

Captain Marvel filminde ne anlatılıyor?

Brie Larson‘ın Carol Denver başka bir deyişle nam-ı diğer Captain Marvel‘a hayat verdiği Captain Marvel filmi, 90’ların ortasında dünyanın iki değişik uzaylı ırkının galaktik savaşı ortasında kaldığı vakitte karakterin kendi geçmişini ve kim olduğunu keşfederek evrenin en kuvvetli kahramanlarından birine dönüşme hikâyesini ele alıyor.

Film asalında, Carol Danvers’ın Captain Marvel’a dönüşümünden değil, Carol Danvers’ın Captain Marvel olarak dünyaya düşüşünden ilerliyor. Süper güçlere sahip, güzel bir kadın olarak dünyaya düşen Carol Danvers, seyyaresi keşfettikçe bazı görüntüler anımsamaya başlıyor.

Geçmişte seyyaremizde yaşadığını ve burada bir hayatı olduğunu anımsamaya başlayan genç kadının güvenebileceği tek kişi ise asalında yakından tanıdığımız SHIELD çalışanı Nick Fury.

Geçmişini keşfettikçe kendine değin bilmediği yeni ayrıntıları keşfeden süper kahraman, bir yandan da şekil değiştiren düşmanları Skrull ırkı ile onu ölümden kurtararak kendileri gibi güçlü yapan erdemli Kree ırkı arasındaki savaşta ehemmiyetli bir rol oynuyor.

Yorum Alanı

Film İzle

 Günümüzde insanlar streslerini atmak atmak ve eğlenmek amacı film izle alanlarını tercih etmektedir. Filmler telefondan ve internet üzerinden izlenebilmektedir. İnternet üzerinden izlenebilecek filmler yalnızca bilgisayarlardan değil mobil cihazlardan da izlenebilmektedir.İnternet erişimi olan telefonlardan film sitelerine girerek kolayca film izlenebilir. Televizyon ve bilgisayarları her an yanımızda taşıyamayacağımız için mobil cihazlar film izleme konusunda insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
YASAL UYARI
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden HDFilmizle2.Com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler, bu genelde 3 iş günü sürebilmektedir.